Şirketimiz

Bizler, bugün 1947 yılında Tosya’da temelleri atılmış olan şirket mirasını sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirketimizi kuran büyüklerimizin pirinç tutkusu, pirinç piyasasındaki dürüstlük anlayışları ile birleşince, bizlere aileden gelen ve ödün vermeden kaliteli pirinç üretme konusundaki benzersiz bakış açısı miras kalmıştır.

Piyasada yıllarca süren deneyimimiz, bizleri talepleri karşılamaya hazır ve güvenilir kılmıştır. Yıllar boyunca nesilden nesile aktarılan deneyimlerle daha büyük, daha yapılandırılmış bir şirkete dönüştük. Ve bu deneyimlerle en gelişmiş üretim teknolojilerini birleştirdik.

Şirketimiz her zaman kaliteli pirinç üretiminin doğrudan yerel çiftçilerimizden temin edilmesinin önemini vurgulamıştır. %100 yerli ürün ve kaliteli hammadde seçimi olmuştur. Başarımız pirinç türlerinin seçimine, üretimine, kalite kontrolüne, hijyene, yenilikçi ambalajlamaya, müşteri memnuniyetine, yeni ve güçlü pazarlama planlarına odaklandığı için devam etmektedir.

5.800 metrekare alan üzerine kurulu, yıllık üretim hacmi 36.000 ton olan ve tüm üretim sürecinde gelişmiş otomatik sistemler içeren fabrikamız; sahip olduğu İSO 2200:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Belgesi , İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ve TSE-Hizmet Yeterlilik Belgesi ile uluslararası standartlarda bir işletme olduğunu tescillemiştir.

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanı için %100 yerli, özenle seçilmiş ve lezzetli pirinç üretimi konusunda fark oluşturmak.

MİSYONUMUZ

Modern tüketicinin ihtiyaçlarına sürekli uyum sağlayan yenilikleri kullanarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

“BİZİM İÇİN KALİTE ZİNCİRİ ÜRETİMLE BAŞLAR, MUTFAĞINIZ DA, TABAKLARINIZ DA DEVAM EDER, MEMNUNİYETİNİZLE SONA ERER”