Üretim

Kalitemiz

Şirket olarak gelecek nesillere karşı duyduğumuz sorumlulukla, besleyici ve sizlerin ihtiyacını karşılayan yüksek kaliteli ürünlerin üretilmesi ile ilgili çalışıyoruz. Sizlerin memnuniyetini elde etmek için belirlediğimiz değerlerimiz var. Geçmişimize, sizlere, ürün kalitesine, çiftçimize ve çevremize gösterdiğimiz saygı.

Geçmişimiz

Şirketimizin kalitesin de uzun ve sağlam bir geçmiş var. 3 kuşaktır en iyiyi üretmek için bir aile geleneğimiz, iyiliğe ve mükemmellik için uğraşımız.

Tüketici

Tüketici ihtiyaçlarını sürekli analiz edip, belirliyoruz. Tüm üretim aşamalarımız, tarladan mutfaklara kadar tüketicilerimizin %100 yerli, sağlıklı ve yüksek kaliteli öğünler yemeleri üzerine planlıyoruz.

Ürün Kalitesi

Pirincimizi GDO kullanılmayan, %100 yerli tohumlardan seçiyoruz. Tecrübelerimize güveniyor ve talepleri karşılayan en iyi pirinç çeşitlerini ürettiğimizi garantiliyoruz.

Çiftçi

En iyi çeltikleri doğrudan yerel ve gerçek çiftçilerimizden alıyoruz. Bunun önemi bizim için büyüktür. Böylelikle satın aldığınız her ürün sizin için kaliteli bir öğün, yerel çiftçilerimizin geçim kaynakları için bir katkı oluyor.

Çevre

Çevre dostu uygulamalardan yararlanıyor ve teşvik ediyoruz. Gönen Ovası’nın sulak olması, besin açısından zengin tarlaların doğal ve verimli sulayıcısıdır. Tarlaların düz arazi de olması  toprak erezyonunu önler ve toprağın bereketinin yıllarca korunmasını sağlar. Çiftçimizin tarlalarına ve bize yakın olması çevresel ayak izimizi azaltıyor.